Spotkanie KSM

Nazywam się Dawid, mam 22 lata jestem parafianinem  Polskiej Misj Katolickiej Wiesbaden. Chcialbym wam opowiedzieć krótko o naszym KSM, do którego takze należę.

 Nasza grupa mlodzieżowa nie jest na razie taka duża ale juz mielismy kilka spotkań. Prowadzi je nasz opiekun ks. Damian.  Pierwsze spotkanie odbyło się w kosciele Heilige Famile. Część z nas już się znała, ale wszyscy przedstawiliśmy się, opowiedzieliśmy o sobie. Nasze spotkania to modlitwa śpiewem – chłopaki wraz z księdzem grają na gitarach, rozmowy o wierze, o tym jak możemy zaangażować się w naszą parafię. Nie brakuje tez pizzy dla każdego.

Moje wrażenia są bardzo dobre, było bardzo sympatycznie wesoło i fajnie, chętnie przyjdę ponownie, chcę też wszystkich zaprosić i zachęcić do zaangażowania w naszą parafię. Są nam potrzebni otwarci fajni młodzi ludzie z którymi dodamy naszemu Kościołowi trochę życia.

 

Dawid

W środę 21. października obyło  się  pierwsze spotkanie KSM . Bardzo  mi  się  podobało, że młodzi z parafii  Heilige  Familie mogli się bliżej  poznać.  Z okazji  pierwszego  spotkania  było  domowe ciasto i ks. Damian  zamówił  pizzę  dla wszystkich!

Było bardzo  wesoło,  każdy  opowiadał  o swoich doświadczeniach i planach związanych z kościołem, czy  ktoś  już był aktywny i co byśmy chcieli wspólnie zrobić. Modliliśmy się i śpiewaliśmy. Zdecydowaliśmy, że każdą  w pierwszą  niedzielę  miesiąca będziemy  prowadzić  adorację Najświętszego  Sakramentu. Bardzo się cieszę,  że młodzi w tutejszej parafii będą się spotykać, śpiewać, modlić i dzielić wiarą.

Czekam już na następne spotkanie i polecam innym młodym ludziom.. Kościół  jest młody! Przyjdźcie i zobaczcie!

 

 

Felicia 

KSM naszej Misji zaprasza młodzież i studentów do wspólnego poznawania Pana Boga i wzrastania przy PMK Wiesbaden!!!

zgłoszenia u Ks. Damiana

Wstecz