OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
na 16 Niedzielę zwykłą


1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie wszystkich Gości oraz spędzających w naszym mieście swoje urlopy. Zapraszamy do naszego kościoła do wspólnej modlitwy i życzymy udanego pobytu. Wszystkim zaś naszym Parafianom którzy wyjeżdżają na zasłużone urlopy, życzymy aby był to czas dobrego wypoczynku, relaksu i nabrania nowych sił i ducha. Wszyscy jednak bez wyjątku pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej Mszy św. i o modlitwie.
2. Msze św. w tygodniu:
- czwartek        godz. 18.00
- piątek         godz. 18.00
- niedziela        godz. 9.30, 12.00 i 18.30
3. Biuro Parafialne czynne:
- wtorek            godz. 10.00-14.00
- czwartek i piątek        godz. 14.00-18.00
4. Rozpoczynamy nabór dzieci do przedszkola i szkoły oraz na zajęcia z religii w roku szkolnym 2018/19. Plan lekcji, formularze zgłoszeń oraz inne informacje dostępne są na stronie internetowej parafii oraz na specjalnie przygotowanych ulotkach szkolnych.
5. Za tydzień w niedzielę 28 lipca dokonamy tradycyjnego poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w środę 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa - patrona kierowców. Poświęcenie po wszystkich Mszach św. na placu przed kościołem.
6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach. Pozostały już ostatnie miejsca do:
- Izraela. Termin Termin 3-10 września 2019r.
- Medżugorie. Termin 18-24 października 2019r.           
Programy pielgrzymek wywieszone są przy wyjściu oraz dostępne na stronie internetowej. Osoby, które zapisały się do Izraela, prosimy o uiszczenie drugiej wpłaty na konto biura podróży.
7. Doroczna uroczystość odpustowa ku czci MB Częstochowskiej i związany z nią Festyn Parafialny w tym roku przypadnie 25 sierpnia br., tj. za 5 tygodni. Już dziś jednak zapraszamy wszystkich Państwa, którzy pragnęlibyście włączyć się w przygotowania. Prosimy aby przynosić drobne fanty do tradycyjnej Fantowej Loterii (książki, drobne gadżety, maskotki czy butelkę wina) oraz zgłaszć chęć konkretnej pomocy w przygotowaniach. Za wszelkie zaangażowanie z góry serdecznie dziękujemy.
8. Przy wyjściu u ministrantów do nabycia najnowszy numer Naszego Słowa oraz do zabrania najnowszy numer Wiadomości Parafialnych.

                                              
                                                                           Wiesbaden, 21.07.2019r.