Ogłoszenia Parafialne
na 32 Niedzielę zwykłą


1. Trwa miesiąc modlitwy za zmarłych, wciąż można składać na WYPOMINKI, tj. wypisywać kartki z imionami zmarłych za których przez cały miesiąc listopad odprawiane będą w naszej parafii Msze św. Kartki wyłożone przy wyjściu z kościoła. „Bóg zapłać” za składane przy tej okazji ofiary na Msze św.
2. Msze św. w tygodniu:
- czwartek         godz. 18.00
- piątek         godz. 18.00
- niedziela        godz. 9.30, 12.00 i 18.30
3. Biuro Parafialne czynne w:
- poniedziałek i wtorek        godz. 10.00-14.00
- czwartek i piątek        godz. 14.00-18.00
4. Za dwa tygodnie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej parafii Dzień Ministranta. Podczas sumy promocja kandydatów do rangi ministranta ołtarza a po niej spotkanie wszystkich ministrantów połączone z poczęstunkiem.
5. Zajęcia w naszej szkole - z języka polskiego i religii - normalnie wg. planu.
6. Tegoroczne spotkanie dzieci ze św. Mikołajem w niedzielę 3 grudnia zaraz po sumie. Można już zapisywać dzieci wpłacając 7€ w zakrystii, biurze lub u pań nauczycielek. Zapisy najpóźniej do wtorku 28 listopada. Więcej infornacji na plakacie wywieszonym na drzwiach wyjściowych z kościoła.
7. Od dziś do nabycia świece Caritas. Kupując świecę wspieramy akcję: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
8. U ministrantów - przy wyjściu z kościoła - do nabycia: kalendarze-cegiełki na wyposażenie w sprzęty liturgiczne kaplicy przy Haus Concordia (zachęcamy do przynajmniej wirtualnego zwiedzienia wnętrza tej kaplicy (link na naszej stronie internetowej), najnowszy numer „Naszego Słowa” oraz różańce.                                                               Wiesbaden, 12.11.2017r.