OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
na 24 Niedzielę zwykłą


1. Dziś 24 niedziela zwykła. Przed sumą tj. o godz. 10.40 spotkanie rodziców dzieci
I-komunijnych.
2. Msze św. w tygodniu:
- czwartek       godz. 18.00
- piątek            godz. 18.00
- niedziela       godz. 9.30 i 12.00 i 18.30
3. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne TYLKO:
- poniedziałek i wtorek    godz. 10.00-14.00
4. Trwają lekcje w naszej szkole. Wciąż jednak można zapisywać dzieci na zajęcia z języka polskiego i religii. Druki zgłoszeń, aktualny plan lekcji oraz regulamin naszej Szkoły Polskiej do wydrukowania z parafialnej strony internetowej. Wszystkie informacje dostępne są również na szkolnych ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
5. Rozpoczęliśmy katechezę dla kandydatów do bierzmowania. Zajęcia w piątki po Mszy św. wieczornej. Kandydaci (ukończone 14 lat) przed zajęciami uczestniczą zawsze w Mszy św. Zgłaszanie dzieci na katechezę do I-Kom św. najpóźniej do 30 września.
6. Pozostały ostatnie miejsca na pielgrzymkę do Medżugorie. Termin 18-24 października.
7. Już dziś zapraszamy na Uroczyste Nieszpory ku czci św. Maurycego, patrona miasta Wiesbaden. Nabożeństwo odbędzie się w piątek 27 września br. w kościele St. Bonifatius o godz. 19.00. W tym dniu w naszym kościele Mszy św. nie będzie. Po zakończeniu nieszporów przewidziane jest spotkanie w Roncalli-Saal.
8. W związku przewidzianymi na 9 i 10 listopada br. wyborami do Rad Parafialnych informujemy co następuje. Od dziś istnieje możliwość zgłaszania przez parafian propozycji kandydatów. Wzór zgłoszenia oraz przewidziane dla tego formalności wywieszone są na zewnątrz kościoła w gablocie a druki zgłoszeń wyłożone w przedsionku kościoła. Zgłoszenia kandydatów należy oddać w biurze parafialnym najpóźniej do 4 października br.
9. U ministrantów przy wyjściu z kościoła najnowszy wrześniowy numer Naszego Słowa.

                                                                             Wiesbaden, 15.08.2019r.