Ogłoszenia Parafialne
na 16 Niedzielę zwykłą


1.    Serdecznie witamy w naszej wspólnocie wszystkich Gości oraz spędzających w naszym mieście swoje urlopy. Zapraszamy do naszego kościoła do wspólnej modlitwy i życzymy udanego pobytu. Wszystkim zaś naszym Parafianom którzy wyjeżdżają na zasłużone urlopy, życzymy aby był to czas dobrego wypoczynku, relaksu i nabrania nowych sił i ducha. Wszyscy jednak bez wyjątku pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej Mszy św. i o modlitwie.
2.    Dziś - z racji przypadającego we wtorek 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców - po wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów.
3.    Msze św. w tygodniu:                                            
     - czwartek        godz. 18.00
    - piątek         godz. 18.00
    - niedziela        godz. 9.30, 12.00 i 18.30
4.    Biuro Parafialne podczas wakacji czynne tylko w:
- piątek        godz. 14.00-17.30
5.    Trwają zapisy dzieci na zajęcia w nowym roku szkolnym. Druki zgłoszeń, plan lekcji  oraz regulamin naszej Szkoły Polskiej, do wydrukowania z parafialnej strony internetowej. Wszystkie informacje dostępne również na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
6.    20 sierpnia, tj. już za 5 tygodni, w naszej parafii doroczna uroczystość odpustowa ku czci MB Częstochowskiej i związany z nią Festyn Parafialny. Świętować w tym dniu będziemy również 10-lecie istnienia naszej Parafii. Już dziś zapraszamy wszystkich Państwa, którzy jak co roku pragnęlibyście włączyć się w przygotowania, aby przynosić drobne fanty do tradycyjnej Fantowej Loterii (książki, drobne gadżety, maskotki czy butelkę wina) oraz zgłaszć chęć konkretnej pomocy w przygotowaniach. Za wszelkie zaangażowanie z góry serdecznie dziękujemy.
7.    Po wakacjach rozpoczynamy zajęcia-katechezę dla kandydatów do bierzmowania. Zapisy kandydatów (ukończone 15 lat) w biurze parafialnym. Zajęcia odbywać się będą w piątki po Mszy św. wieczornej. Kandydaci przed zajęciami uczestniczą zawsze w Mszy św.
8.    Przy wyjściu u ministrantów do nabycia najnowszy numer Naszego Słowa.

                                          Wiesbaden, 23.07.2017r.