Ogłoszenia Parafialne
na 7 Niedzielę Wielkanocną


 1. Dziś w naszej parafii zakończenie „Białego Tygodnia” dzieci pierwszokomunijnych oraz Rocznica I-Komunii św. Msza św. z udziałem dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do pierwszej Komunii św. o godz. 12.00.
 2. W najbliższą środę – Święto Nawiedzenia NMP - ostatnie nabożeństwo majowe. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po Mszy św. a gdy Mszy św. nie ma, spotykamy się o godz. 19.00. W niedziele nabożeństwo przed sumą.
 3. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św. Modlitwy nowennowe przy okazji majówek i czerwcówek.
 4. W nadchodzącym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  - w czwartek Msza św. o godz. 18.00
  - w piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00. Podczas wystawienia Adoracja prowadzona przez naszą młodzież.
  - w sobotę Msza św. o godz. 16.00 a po Mszy św. zapraszamy na spotkanie członków i kandydatów do 4 Róży Różańcowej.
 5. Biuro Parafialne czynne:
  - wtorek                godz. 10.00-14.00
  - czwartek i piątek            godz.  14.00-18.00
 6. W przyszłą niedzielę 4 czerwca Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Drugi dzień tzw. „Zielonych Świąt” - Święto NMP Matki Kościoła w poniedziałek 5 maja. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
 7. Rozpoczynamy już nabór dzieci do przedszkola i szkoły w roku szkolnym 2017/18. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 8. 4 czerwca w niedzielę w ramach Szkoły Polskiej oranizujemy „Parafialny Dzień Dziecka“. Po sumie na placu przed kościołem grillowanie dla wszystkich rodziców a dla dzieci obiadowy poczęstunek oraz zorganizowane jak co roku zabawy i atrakcje. Prosimy o zgłaszanie dzieci u nauczycieli, katechetów oraz w Biurze Parafialnym.
 9. Na tablicy ogłoszeń znajdują się informacje o koloniach, które organizowane są podczas wakacji letnich w Concordii. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z tą ofertą.
 10. Zapraszamy na kolejne już XV Polonijne Spotkanie Młodych. Spotkanie Haus Concordia w ostatnią sobotę czerwca (tj. 24 czerwca). Więcej informacji na plakatach oraz ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.


                                                            Wiesbaden, 28.05.2017r.