Z życia Misji


28 lipca - Kongres Młodzieży Polonijnej w Warszawie

W dniach 28.07 – 5.08 trwał w Warszawie Kongres Młodzieży Polonijnej, w którym brała udział również grupa z PMK Wiesbaden. Program spotkania był bardzo bogaty, poza obradami, rozmowami miał również miejsce udział młodzieży w śpiewaniu „zakazanych piosenek” z udziałem prezydenta RP.
Przejdź do galerii >>


4 listopada - Bal Wszystkich Świętych

W niedzielę 4 listopada odbył się po raz drugi w naszej parafii "Bal Wszystkich Świętych". Dzieci pod przebraniami wcieliły się w postaci swych ulubionych i rozpoznawalnych świętych, których życie i dokonania miały też poznać. Na zdjęciach w galerii naszej scholi lub na multimedialnej prezentacji sway można zobaczyć wszystkie piękne przebrania
Przejdź do galerii >>


18 listopada - Obchody Stulecia Niepodległości Polski w Polskiej Misji Katolickiej w Wiesbaden

“W historii Polski, tak się składa, Był kiedyś ponad wiek niewoli; Jedenastego listopada Nasz kraj z niewoli się wyzwolił. I wtedy myśl powstała taka, By przez szacunek dla przeszłości, Ten dzień na zawsze dla Polaka, pozostał Dniem Niepodległości.” 18 listopada 2018 roku odbyła się w Polskiej Misji Katolickiej w Wiesbaden podniosła i zarazem radosna uroczystość z okazji Stulecia Niepodległości Polski - wydarzenia bliskiego naszym sercom. Jako polska wspólnota parafialna pragnęliśmy tę rocznicę godnie uczcić.
Przejdź do galerii >>


9 grudnia 2018 - Spotkanie ze świętym Mikołajem


Przejdź do galerii >>