Z życia Misji


3 grudnia 2017 - Spotkanie ze świętym Mikołajem

W niedzielę 3 grudnia po Mszy św. - będąc przejazdem - zajrzał do wszystkich grzecznych dzieci naszej parafii św. Mikołaj. „Mikołaju Mikołaju!”, wołały dzieci. Święty usłyszał wołanie i przybył w towarzystwie dwóch elfów.
Przejdź do galerii >>


26 listopada 2017r. - Przyjęcie nowych ministrantów

Dnia 26 listopada 2017 w liturgiczną uroczystość Chrystusa Króla w PMK Wiesbaden miało miejsce szczególne wydarzenie. Do grona ministrantów ołtarza zostało przyjętych jedenastu chłopców i dziewczynek, którzy przez ostatni rok przygotowywali się do podjęcia tego zaszczytnego zadania.
Przejdź do galerii >>


29 października 2017 - Bal Wszystkich Świętych

W niedzielę 29 pażdziernika br. odbył się po raz pierwszy w naszej parafii "Bal Wszystkich Świętych". Dzieci i dorośli pod przebraniami wcielili się w postaci swych ulubionych i rozpoznawalnych świętych...
Przejdź do galerii >>


22 października 2017 - Niedziela Misyjna

Pod hasłem "Idźcie i głoście" 22 października br. we wszystkich Kościołach świata przeżywaliśmy Światowy Dzień Misyjny. Jest to dzień ustanowiony przez Stolicę Apostolską, w którym wszyscy wierni są zaproszeni do szczególnej pamięci modlitewnej w intencjach wszystkich misjonarzy i misjonarek oraz składania ofiar materialnych...
Przejdź do galerii >>


8 października 2017 - Niedziela Papieska


Przejdź do galerii >>


Miesiąc październik miesiącem Różańca świętego

Dnia 1.10.2017 uroczystym nabożeństwem różańcowym prowadzonym przez dzieci naszej parafii pod opieką scholi zainaugurowaliśmy październikową modlitwę różańcową.


Przejdź do galerii >>


1 października 2017 - O. dr Krzysztof Wieliczko gość z Fundacji Jana Pawła II

Wraz z Kościołem w Polsce w niedzielę 8 października obchodzimy XVII Dzień Papieski. Z tej okazji zapraszamy na „papieskie kremówki”. Dochód zasprzedaży przeznaczamy na rzecz Fundacji Jana Pawła II w Rzymie.
Przejdź do galerii >>


27 sierpnia 2017 - ks. Ryszard Halwa o Świętości Życia

27 sierpnia gościem naszym był ks. Ryszard Halwa SAC, założyciel Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia. Ks. Halwa podczas Mszy św. wygłosił kazania na temat Świętości Życia.
Przejdź do galerii >>


20 sierpnia 2017 - Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistom


Przejdź do galerii >>


20 sierpnia 2017 - Odpust i Jubileusz 10-lecia parafii

Dnia 20 sierpnia 2017 roku miała miejsce w naszej parafii szczególna uroczystość. Świętowaliśmy 10 lecie powstania Polskiej Misji Katolickiej w Wiesbaden. Uroczystość swoją obecnością uświetnił ks. Bp Edward Janiak - ordynariusz kaliski. To on dziesięć lat temu, u samych początków struktur polskiej parafii...
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2