Z życia Misji


22 listopada 2016 - Slubowanie pierwszoklasistow

22 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Był to ważny debiut uczniów pierwszej klasy, którzy w tym roku rozpoczęli naukę języka polskiego w naszej szkole.
Przejdź do galerii >>


6 listopada 2016 - Procesja na cmentarzu

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwę na cmentarzu Sudfriedhof w Wiesbaden dnia 6.11.2016. Pogoda nam dopisała, w dużej liczbie mogliśmy polecać naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.
Przejdź do galerii >>


11 marca 2016 - Droga Krzyzowa


Przejdź do galerii >>


4 marca 2016 - Bierzmowanie

W piątek 4 marca br. podczas uroczystej Mszy świętej o godzinie 18 czterdziestu dwóm naszym parafianom, ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny, oprzez nałożenie rąk i namaszczenie czoła olejkiem krzyżma świętego, udzielił sakramentu bierzmowania.
Przejdź do galerii >>


31 stycznia 2016 - Zaprzysiężenie Rady Parafialnej

W ostatnią niedzielę stycznia podczas uroczystej Sumy, ks.Proboszcz dr Adam Prorok dokonał przyjęcia od nowo wybranej Rady Parafialnej przy PMK Wiesbaden aktu zaprzysiężenia jej członków...
Przejdź do galerii >>


31 stycznia 2016 - Przedstawienie Jasełkowe

W niedzielę, dnia 31 stycznia po Mszy Świętej w południe odbyły się jasełka w naszym Kościele. W jasełkach brali udział uczniowie z polskiej Szkoły i dzieci ze scholi przy naszej parafii.
Przejdź do galerii >>


30 stycznia 2016 - Karnawał dla dzieci

W dniu 30 stycznia w naszej parafii pod przewodnictwem pana Marcina Budzińskiego odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Nasi milusińscy przybyli w pięknych i kolorowych strojach ,a resztę charakteryzacji dokonała pani Kasia Kroll malując dzieci.
Przejdź do galerii >>


24 stycznia 2016 - Koncert młodych artystów

W niedzielę 24 stycznia w naszej parafii odbył się już po raz trzeci doroczny Koncert Młodych Talentów. Podczas Mszy Św. poprzedzającej to wydarzenie nasza Schola zaprezentowała kilka nowych, pięknie opracowanych piosenek, wprowadzając wszystkich parafian i gości w klimat minionych świąt.
Przejdź do galerii >>


24 stycznia 2016 - Opłatek Liturgicznej Służby Ołtarza

W niedzielę, dn. 24 stycznia 2016 r. odbyło się spotkanie opłatkowe członków Służby Liturgicznej Ołtarza w Polskiej Misji Katolickiej w Wiesbaden. W przerwie pomiędzy poranną mszą św., a uroczystą Sumą o godz 12.00 - dzielili się opłatkiem, ministranci i lektorzy.
Przejdź do galerii >>


23 stycznia 2016 - Opłatek Żywego Różańca

W sobotę 23 stycznia mszą świętą o godz.15 rozpoczęło się spotkanie opłatkowe trzech Róż Różańcowych zawiązanych w naszej parafii. Po mszy świętej wszyscy obecni członkowie Róż udali się do sal parafialnych na spotkanie.
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2