Z życia Misji


25 grudnia 2016 - Nasza szopka

Jak co roku dla pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy (w tym roku pod ołtarzem) piękną szopkę. Dzieci jak zwykle miały co ogądać a i dorosłym się podobała...
Przejdź do galerii >>


15 grudnia 2016 - Szkolne spotkanie opłatkowe

Dnia 15 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyło się wigilijne Spotkanie Opłatkowe. Część artystyczną na temat polskich tradycji związanych z Bożym Narodzeniem przygotowały: klasa III pod kierunkiem nauczycielki pani Agnieszki Rzepki oraz dzieci, które uczęszczają na zajęcia z religii prowadzone przez księdza Damiana Widerę. Spotkanie poprowadziła uczennica klasy I liceum Wiktoria Tokarz a dzieci z klasy trzeciej wspomagały także uczennice pani Barbary Pieknioczki.
Przejdź do galerii >>


4 grudnia 2016 - Mikołajki

Również w tym roku do wszystkich grzecznych dzieci naszej Parafii po głównej Mszy św. w niedzielę przybył św. Mikołaj. W towarzystwie elfów i aniołków rozdał ok. 120 prezentów i chętnie fotografował się z dziećmi i rodzicami.
Przejdź do galerii >>


22 listopada 2016 - Ślubowanie pierwszoklasistow

22 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Był to ważny debiut uczniów pierwszej klasy, którzy w tym roku rozpoczęli naukę języka polskiego w naszej szkole.
Przejdź do galerii >>


6 listopada 2016 - Procesja na cmentarzu

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwę na cmentarzu Sudfriedhof w Wiesbaden dnia 6.11.2016. Pogoda nam dopisała, w dużej liczbie mogliśmy polecać naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.
Przejdź do galerii >>


15 października 2016 - 20-lecie Chrześcijańskiego Centrum

W sobotę 15 października 2016 roku w Domu Concordia w Herdorf Dermbach miały miejsce obchody świętowania 20. rocznicy działalności stowarzyszenia Chrześcijańskie Centrum Krzewienia Kultury, Tradycji i Języka Polskiego w Niemczech e.V.
Przejdź do galerii >>


4 września 2016 - Odpust parafialny


Przejdź do galerii >>


8 lipca 2016 - Zakończenie roku szkolnego

W piątek 8 lipca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończeniu roku szkolnego. Podczas Mszy świętej dziękowaliśmy Bogu za cały rok nauki i pracy oraz możliwość uczenia się języka ojczystego.
Przejdź do galerii >>


14 czerwca 2016 - Wyświęcenie nowych ministrantów


Przejdź do galerii >>


5 czerwca 2016 - Szkolny Dzień Dziecka

W niedzielne popołudnie 5 czerwca na placu zabaw Alter Friedhof w Wiesbaden wszystkie dzieci z naszej parafii uczestniczyły w pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2 3