Z życia Misji


30 maja 2013 - Boże Ciało na Schloßplatz

W Wiesbaden Msza św. uroczystości Bożego Ciała sprawowana była, jak co roku na placu przed Landtagiem. Wierni uczestniczyli w Eucharystii organizowanej dla całego miasta...
Przejdź do galerii >>


30 maja 2013 - Nowy szafarz Eucharystii

Tratycyjnie o godz. 13.00 w Boże Ciało, w naszej polskiej parafii odprawiona została Msza św. połączona z krótką procesją oraz wprowadzeniem w posługę Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej pana Mariana Rejowskiego.
Przejdź do galerii >>


19 maja 2013 - I Komunia Św.

W tym roku w naszej parafii, do pierwszej spowiedzi i Komunii św. przystąpiło 26 dzieci. Dzieci przygotowywały się przez cały rok pod baczną opieką pani katechetki Marii Sobczak i ks. prob. Adama Proroka. Uroczystość rozpoczęła się o godz 12.00.
Przejdź do galerii >>


5 maja 2013 - Wprowadzenie relikwi Sw. Jana Pawla II


Przejdź do galerii >>


4 maja 2013 - Koncert Charytatywny

W drugą rocznicę wyniesienia Jana Pawla II na ołtarze z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II oraz Przeoratu Orderu św. Stanisława w Niemczech, w dniu 4 maja odbył się w Wiesbaden wielki koncert dobroczynny...
Przejdź do galerii >>


27 kwietnia 2013 - Turniej Piłkarski ministrantów

27 kwietnia 2013 w sobotę, nasi ministranci wzięli udział w turnieju piłkarskim (Mini-Cup). Turniej ten rozgrywany jest wśród ministrantów wiesbadeńskich parafii już od 26 lat.
Przejdź do galerii >>


29 marca 2013 - Ołtarz Bożego Grobu

Tradycja Bożego Grobu sięga starożytności chrześcijańskiej. Już w IV w. W Jerozolimie odbywały się obrzędy w miejscach uświęconych Męką Pańską i również dotyczyły złożenia Ciała w grobie wykutym w skale.
Przejdź do galerii >>


10 marca 2013 - Siostry Franciszkanki z kwestą.

W imieniu Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach kieruję serdeczne podziękowania za przeżytą radość podczas spotkania z Wami w niedzielę 10.03.2013. Radości duchowej, której nie zabrakło podczas spotkania zarówno w Oestrich-Winkel jak i w Wiesbaden nie odebrało nam nic...
Przejdź do galerii >>


23 luty 2013 - Kard. Stanisław Dziwisz we Frankfurcie

23 lutego, na zaproszenie biskupa diecezji Limburg Franciszka Piotra przybył Jego Eminencja Stanisław Kardynał Dziwisz - Metropolita krakowski.
Przejdź do galerii >>


16 luty 2013 - Spotkanie z Janem Pospieszalskim

W sobotę 16 lutego br. w PMK Wiesbaden gościliśmy Pana Jana Pospieszalskiego - muzyka, aranżera i kompozytora, publicystę, autora programow radiowych i telewizyjnych.
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2 3