Z życia Misji


Nasza szopka


Przejdź do galerii >>


6 grudnia 2013 - Wizyta św. Mikołaja

W piątek 6 grudnia, a więc w "swój dzień", odwiedził nas sam święty Mikołaj. I choć nie było śniegu, dotarł do naszego kościoła bardzo punktualnie.
Przejdź do galerii >>


24 listopada 2013 - Promocja lektorów


Przejdź do galerii >>


22 listopada 2013r. - Dzień św. Cecylii

22 listopada, w dzień wspomnienia Św.Cecylii, patronki chórzystów, muzyków i organistów ma swoje święto także nasza schola.
Przejdź do galerii >>


3 listopada 2013 - Nabożeństwo na cmentarzu

„Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie”! Jak co roku udaliśmy się jako polska parafia na pobliski cmentarz aby modlić się za zmarłych.
Przejdź do galerii >>


20 października 2013 - Niedziela Misyjna

Tegoroczny Światowy Dzień Misyjny związany jest z zakończeniem Roku Wiary. Ojciec Franciszek w swoim orędziu na Rok Wiary pisał, że wiara jest darem, którego nie wolno zatrzymywać dla siebie. „Trzeba się nim dzielić...
Przejdź do galerii >>


13 października 2013 - Dzień Papieski


Przejdź do galerii >>


25 sierpnia 2013 - Odpust i festyn parafialny

W niedzielę 25 sierpnia, nasza misyjna wspólnota przeżywała dzień szczególny. Na uroczystą sumę o godz. 12.00 przybyli: ks. abp Zygmunt Zimowski z Watykanu...
Przejdź do galerii >>


23 czerwca 2013 - Zakończenie roku katechetycznego

Na zakończenie roku szkolnego 2012/13, w którym w sześciu różnych grupach wiekowych prowadzone były regularne zajęcia (jedna godzina lekcyjna w tygodniu), cztery katechetki oraz ks. proboszcz wręczyli z dumą i ku radości dzieci 74 świadectwa i dyplomy uczestnictwa.
Przejdź do galerii >>


16 czerwca 2013 - Polonia Otwarte Okno

W niedzielę 16 czerwca, gościliśmy w naszej parafii przedstawicieli Stowarzyszenia Polonia Otwarte Okno. Celem Stowarzyszenia jest promowanie polskiej kultury, języka, zwyczajow oraz piosenki. Drugi filar działalności to wspomaganie biednych żyjących w "trzecim świecie".
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2 3