Z życia Misji


28 sierpnia 2012 - Odpust parafialny


Przejdź do galerii >>


19 sierpnia 2012 - Poświęcenie tornistrów

W niedzielę 19 sierpnia 2012 r. Mszą św. w naszym Kościele w Wiesbaden rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/13. Po sumie poświęcone zostały tornistry i przybory szkolne tym, którzy w tym roku podjęli naukę języka polskiego i religii.
Przejdź do galerii >>


17 sierpnia 2012 - Montaż obrazu w ołtarzu

Tuż przed uroczystością odpustową w naszym kościele - pod wezwaniem Świętej Rodziny - na ścianie za ołtarzem głównym umieszczony został dlugo oczekiwany obraz. Na specjalnie do tego celu przygotowanym stelarzu, rozpięta została wykonana metodą wydruku wielkoformatowego kopia dzieła francuskiego malarza...
Przejdź do galerii >>


16 czerwca 2012 - Inwestytura Orderu Św. Stanisława

W sobotę 16 czerwca 2012r. odbyła się w naszym kościele uroczystość związana z Inwestyturą Wielkiego Przeoratu Orderu św. Stanisława biskupa i Męczennika w Niemczech.
Przejdź do galerii >>


7 czerwca 2012 - Boże Ciało

Zgodnie z tradycją naszego miasta w Boże Ciało, wszyscy praktykujący katolicy gromadzą się na placu pod Landtagiem na uroczystej Eucharystii. Od 6 już lat, jako polska parafia jesteśmy w tym gronie godnie reprezentowani.
Przejdź do galerii >>


1 czerwca 2012 - Dzień Dziecka w polskiej szkole

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dzieci, nie tylko z okazji wyjątkowego Dnia Dziecka, ale również na każdy dzień.
Przejdź do galerii >>


27 maja 2012 - I Komunia św.


Przejdź do galerii >>


12 i 19 maja 2012 - Dni skupienia dla dzieci I komunijnych

Od dwóch już lat, po całorocznym przygotowaniu dzieci do pierwszej Komunii św. podczas katechezy, przychodzi czas na tzw. przygotowanie bliższe i bezpośrednie.
Przejdź do galerii >>


4 maja 2012 - Bierzmowanie

4 maja 2012 r. podczas uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ks. bp Franz Peter Tebartz -van Elst w obecności naszego proboszcza ks. dr Adama Proroka oraz ks. dr Andrzeja Majewskiego, został udzielony sakrament bierzmowania 28 młodym parafianom.
Przejdź do galerii >>


29 kwietnia 2012 - Do Świętej Tuniki w Trewirze

„I złącz to, co jest podzielone" - pod takim hasłem przebiega w tym roku w dniach 13 kwietnia - 13 maja pielgrzymowanie do Świętej Tuniki Chrystusa, która znajduje się w najstarszym mieście Niemiec, nad rzeką Mozelą, w Trewirze.
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2 3