Z życia Misji


18 września 2011 - Finał I Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego

Przybyliśmy, uczestniczyliśmy i daliśmy z siebie wszystko... Tak właśnie reprezentowaliśmy naszą szkołę w finale I Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Niemczech „w roku Czesława Miłosza”.
Przejdź do galerii >>


31 październik 2011 - Ławki do klas

Nie jest tajemnicą ale wielką radością, że przy naszej parafii skupia się coraz więcej grup, które odbywają swoje regularne spotkania, zajęcia i zbiórki.
Przejdź do galerii >>


04 listopada 2011 - Nowe (stare) ławki w naszym kościele

Od samego początku obecności polskojęzycznego duszpasterstwa w świątyni Hl. Familie w Wiesbaden wiadomym i widocznym było, iż w kościele tym brakuje ok. 14 ławek, w których podczas Eucharystii zasiadają wierni. Ze względu na wciąż wzrastającą liczbę Dominikantes w miejsce brakujących tymczasowo ustawiono rzędy zwykłych krzeseł oraz najprostrze i dostępne nam wówczas „Bierbenke“...
Przejdź do galerii >>


06 listopada 2011 - Nabożeństwo na Südfriedhof

Jak co roku z racji Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego udaliśmy się na pobliski Südfriedhof. W niedzielne popołudnie o godz. 16.00 wyruszyła więc szczególna procesja...
Przejdź do galerii >>


11 listopada 2011 - Pasowanie na ucznia w naszej szkole

„Ucz, ucz, ucz, ucz się polskiego na łatwe i na trudne dni...” 11 listopada w Świeto Niepodległości w Polsce w naszej szkole po raz pierwszy odbyła się uroczystość ślubowania. Wszystkie dzieci (nie tylko pierwszaki) złożyły przyrzeczenie, że będą się starać być pilnymi i wzorowymi uczniami.
Przejdź do galerii >>


26 listopada 2012 - Zabawa andrzejkowa Młodzieży


Przejdź do galerii >>


3 grudnia 2011 - Mikołaj


Przejdź do galerii >>


16 grudnia 2011 - Szkolna Wigilia

„Jak to dobrze, że są święta w naszym życiu szarym...“ Tym wyznaniem 16.12.2011 r. dzieci rozpoczęły szkolną Wigilię. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, rodzice i ksiądz proboszcz.
Przejdź do galerii >>


24 grudnia 2011 - Nasza szopka

Jak co roku w naszym kościele ustawiliśmy bożonarodzeniową szopkę.
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2 3