Z życia Misji


25 stycznia 2009 - Przedstawienie Jasełkowe

W ostatnią niedzielę stycznia, zaraz po Sumie przygotowano w naszym kościele piękną dekorację. Już na Mszę św. sfrunęły się do kościoła anioły, przybyli pastuszkowie, królowie, Maryja z Józefem a nawet zawitały diabełki.
Przejdź do galerii >>


10-21 marca 2009 - Pielgrzymka do Izraela i Jordanii

10 marca br. wyruszyła z naszej Parafii pielgrzymka do Ziemi Świętej oraz Jordanii.Grupa 27 pielgrzymów z wielkim wzruszeniem, nieopisaną pokorą i dumą zarazem, nawiedziła wszystkie bodaj najważniejsze i drogie sercu każdego chrześcijanina miejsca, gdzie stawiał swoje kroki oraz dokonał dzieła naszego odkupienia nasz Pan Jezus Chrystus.
Przejdź do galerii >>


5 kwietnia 2009 - Niedziela Palmowa

Jak co roku przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego przeprowadzone zostały w naszej parafii wielkopostne rekolekcje. Tym razem przewodniczył im ks. Przemysław Vogt student KUL, kapłan archidiecezji wrocławskiej.
Przejdź do galerii >>


10-12 kwietnia 2009 - Boży Grób

Zgodnie z uświęconą wiekami tradycją a dla głębszego przeżycia tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, przygotowaliśmy (już po raz drugi) w naszej świątyni Ołtarz Bożego Grobu.
Przejdź do galerii >>


19 kwietnia 2009 - Poświęcenie obrazu Jezusa Miłosiernego

W Niedzielę Bożego Miłosierdzia odbyło się w naszym mieście wydarzenie niezwykłe. Polska Misja Katolicka wraz w niemiecką Parafią św. Bonifacego wspólnie zorganizowali święto ku czci Pana Jezusa Miłosiernego.
Przejdź do galerii >>


31 maja 2009 - Pierwsza Komunia św.

Nie jest tajemnicą, że największą radością i przyszłością każdej Parafii są skupione przy duszpasterstwie dzieci oraz młodzież. Również my możemy pochwalić się tym, iż z wielu istniejących grup najbardziej prężną stanowi jak zwykle, przygotowująca się do Pierwszej Komunii Świętej.
Przejdź do galerii >>


14 czerwca 2009 - Promyczki Dobra w Wiesbaden

PROMYCZKI DOBRA, to istniejący od 1991r. dziecięcy zespół ze Starego Sącza. W swoim repertuarze ma znane i lubiane piosenki oazowe i pielgrzymkowe oraz swoje autorskie, zachęcające uczestników do wspólnego śpiewu i wesołej zabawy.
Przejdź do galerii >>


21 czerwca 2009 - Wykład prof. Wojtczaka-Szyszkowskiego

Już po raz drugi w naszej Parafii gościliśmy wysokiego rangą przedstawiciela polskiego zwierzchnictwa Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu Bożego w Jerozolimie, (Wielkiego Oficjała Zakonu) Jego Ekscelencję profesora Jerzego Wojtczak-Szyszkowskiego wraz z małżonką.
Przejdź do galerii >>


4 lipca 2009 - PRO CULTURA CHRISTIANA

Tak właśnie brzmi nazwa naszego, Parafialnego Stowarzyszenia Chrześcijańskiego Centrum Krzewienia Kultury, Tradycji i Języka Polskiego w Wiesbaden.
Przejdź do galerii >>


5 lipca 2009 - Świadecta z Religii

W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 odbyło się w naszym kościele uroczyste zakończenie roku katechetycznego.
Przejdź do galerii >>


Strona: 1 2 3